Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

29 sierpnia 2023

Grupowe zdjęcie nauczycieli i Zarządu Powiatu w Policach

W poniedziałek 28 sierpnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Policach odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, nauczycielom szkół i placówek oświatowych, dla których Powiat Policki jest organem prowadzącym.

W bieżącym roku do egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego przystąpiło 13 nauczycieli. Wszyscy pomyślnie zdali egzamin.

Po złożeniu uroczystego ślubowania, akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego wręczyli Starosta Policki Andrzej Bednarek, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska i Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Agnieszka Bąk w obecności dyrektorów: Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agaty Jarymowicz, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach Ryszarda Budzisza, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży Marcina Głuszyka, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach Moniki Piątkowskiej i wicedyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tanowie Bogny Otmianowskiej. 

Serdecznie gratulujemy nauczycielom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego oraz życzymy dalszych sukcesów, a także poczucia satysfakcji i zadowolenia z własnego rozwoju zawodowego.

Fotogaleria

Tekst: Milena Bury/Wydział Edukacji i Kultury, Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email