Wizytacja Zarządu Głównego SITPChem w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach

17 października 2023

Zdjęcie grupowe wizytacji stowarzyszenia chemików

W piątek 13 października w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbyła się wizytacja Zarządu Głównego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego.

To w związku z planowaną budową Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie przemysłu chemicznego w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.

Przedstawiciele Stowarzyszenia wraz ze Starostą Polickim Andrzejem Bednarkiem, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Policach Agnieszką Bąk i Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agatą Jarymowicz, mieli okazję zapoznać się z ofertą kształcenia powiatowej placówki, zwiedzili pływalnię, halę sportową, pracownie szkoleniowe i teren, na którym powstanie budynek Centrum.

Przypomnijmy, że na realizację inwestycji Powiat Policki otrzymał dofinansowanie w kwocie 13 000 000,00 zł z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Ministerstwa Edukacji i Nauki. Całkowita wartość projektu wynosi 15 244 800,00 zł.

Liderem Projektu jest Powiat Policki, a realizatorem Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Partnerem Branżowym jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego. Partnerem Dodatkowym jest Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Partnerem przy realizacji projektu – Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. 

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email