Warsztaty online pn. #RÓWNIwPracy

11 sierpnia 2023

Gruba mieszana kobiety i mężczyźni patrząc w ekran monitora zainteresowani warsztatami.

W dzisiejszych czasach równość w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę, a my dostarczymy Wam narzędzia i wiedzę, które pomogą w tworzeniu polityki równych szans w Waszych firmach. Nasze warsztaty są dedykowane zarówno pracownikom, jak i pracodawcom, ponieważ wierzymy, że wspólna praca nad tym tematem może przynieść ogromne korzyści dla wszystkich zaangażowanych stron.

Warsztaty realizowane są w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. Obejmują obszar 5 powiatów z woj. Zachodniopomorskiego - goleniowskiego, polickiego, gryfińskiego, stargardzkiego i pyrzyckiego. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Odbędzie się 10 spotkań w okresie od września do grudnia. Zapraszamy do udziału w warsztatach zarówno pracodawców i pracowników.  

Celem tych warsztatów jest podniesienie świadomości na temat znaczenia równości w miejscu pracy oraz dostarczenie narzędzi i wiedzy, które pomogą prowadzić politykę równych szans w firmach. Warsztaty skupiać się będą na kluczowych aspektach równości w miejscu pracy, a także na praktycznym podejściu do wprowadzania polityki równych szans w firmach. Będą prowadzone przez doświadczonego doradcę zawodowego oraz cenionego adwokata specjalizującego się w prawach pracowniczych.

Doświadczony doradca zawodowy oraz ceniony adwokat specjalizujący się w prawach pracowniczych poprowadzą warsztaty, które poruszać będą różnorodne aspekty znaczenia równości w miejscu pracy. Będziemy rozmawiać o praktycznych krokach do wprowadzenia polityki równych szans oraz dzielić się przypadkami z życia zawodowego, które ilustrują korzyści płynące z tworzenia zróżnicowanego środowiska.
To nie tylko okazja do poszerzenia swojej wiedzy, ale także do wymiany doświadczeń i budowania relacji z innymi uczestnikami.

👥 Zapraszamy zarówno pracowników jak i pracodawców.

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny.

Nie przegapcie tej szansy na rozwinięcie swojej wiedzy i umiejętności w obszarze równości w miejscu pracy. #RÓWNIwPracy to wspólny cel, który warto realizować razem! 💪

Terminy: 21.09, 27.09, 12.10, 26.10, 15.11, 16.11, 17.11, 11.12, 12.12, 13.12

Godziny: 9:00 - 13:00

Lokalizacja: Online

Wspólnie możemy przyczynić się do podniesienia świadomości na temat równości w miejscu pracy oraz wsparcia firm w wdrażaniu polityk równych szans. Prosimy o rozważenie możliwości udostępnienia informacji o tych warsztatach poprzez swoje kanały komunikacji, takie jak strona internetowa, newslettery czy media społecznościowe.

Źródło: Fundacja Normalnie

Drukuj Drukuj Email Email