Walentynki z Powiatem Polickim!

14 lutego 2017

Z okazji Walentynek, w Starostwie Powiatowym w Policach, w Urzędach Gmin Powiatu Polickiego i w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie rozdajemy odblaskowe gadżety w kształcie serduszka. Akcja jest realizowana w ramach kampanii na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym pn. "Na drodze wybierz Życie". 

Tego dnia, każdy mieszkaniec, który odwiedzi Urząd otrzyma odblaskowe serduszka.

Odblaskowe serduszka zakupione zostały przez Powiat Policki i rozdawane są w punktach obsługi interesantów Starostwa Powiatowego w Policach (ul. Tanowska 8, Kresowa 32-34 i w filii Wydziału Transportu, Komunikacji i Dróg w Przecławiu 58) oraz w punktach obsługi interesantów znajdujących się w urzędach gmin Dobra, Nowe Warpno, Kołbaskowo i Police, a także w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Policach - w godzinach pracy Urzędu.

  • Przypominamy, że po zmroku pieszy ubrany w ciemny strój jest widoczny dla kierującego pojazdem z odległości tylko około 30 metrów. Posiadając elementy odblaskowe, pieszy staje się widoczny dla kierującego nawet z odległości 150 metrów. Te dodatkowe metry decydują często o życiu człowieka - mówi Agnieszka Rychlik-Bakalarz Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email