VIII spotkanie pojazdów militarnych w Trzebieży

4 maja 2018

W Trzebieży już po raz ósmy zorganizowano spotkanie pojazdów militarnych. W tym roku wydarzenie objęli patronatem między innymi Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski i Starosta Policki Andrzej Bednarek.

Spotkania pojazdów militarnych w Trzebieży stały się już tradycją. Rokrocznie, w majówkę, do tej miejscowości zjeżdżają dziesiątki miłośników pojazdów militarnych z całej Polski. Po uroczystym otwarciu, kolumna pojazdów przejechała ulicami Trzebieży. To znak, że rozpoczął się majowy weekend. 

Tegoroczne wydarzenie obfitowało w wiele atrakcji. To między innymi konkursy dla dzieci i dorosłych, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu OSP Trzebież, przejażdżki pojazdami militarnymi i poszukiwanie skarbów. 

Podczas VIII spotkania pojazdów militarnych zorganizowano także Festiwal Kuchni Polowych.  Wręczono także nagrody uczestnikom spotkania. Nagrody w kategorii Motocykl ufundował Powiat Policki.

Ponadto delegacja uczestników spotkała się w Mścięcinie  w celu złożenia kwiatów pod pomnikiem ofiar filii obozu koncentracyjnego Stutthof.

Więcej informacji i zdjęć na stronie organizatora wydarzenia: Stowarzyszenie Pojazdów Militarnych Trzebież

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: www.police.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email