Uwaga !Transport wielkogabarytowy

6 lutego 2021

W tle fabryka zakładów chemicznych.

Komunikat – utrudnienia w ruchu

W związku z realizacją projektu Polimery Police do 11 lutego 2021 roku będzie kontynuowana operacja dostawy urządzeń wielkogabarytowych na plac budowy. Tym samym spodziewane są utrudnienia w ruchu.

Transport będzie prowadzony ul. Jasienicką (na wysokości Oczyszczalni ścieków Police) do ulicy Piotra i Pawła i dalej ul. Piotra i Pawła na plac budowy. Transport będzie realizowany od godz. 23:00 do godziny 2:00. W czasie przejazdu urządzeń drogami publicznymi mogą nastąpić czasowe utrudnienia, w tym również wyłączenie drogi z użytkowania.

Mając na uwadze warunki pogodowe i specyfikę przedsięwzięcia, podane godziny mogą ulec zmianie.

Za wszystkie utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

W imieniu inwestora:

Piotr Lachowicz, Kierownik Biura CSR (Grupy Azoty Polyolefins), 887 776 893.

Ponadto informujemy, że ewentualne zgłoszenia lub skargi można zgłaszać za pośrednictwem udostępnionego na stronie https://polyolefins.grupaazoty.com  (Zakładka Odpowiedzialny biznes -> Interesariusze) formularza skarg i zgłoszeń obywatelskich.

Informacja o projekcie:

Polimery Police to jedna z największych w historii polskiego przemysłu chemicznego inwestycji, która jest realizowana przez Grupę Azoty Polyolefins, spółkę celową należącą do Grupy Kapitałowej Grupa Azoty. W zakres inwestycji wchodzi: instalacja do odwodornienia propanu (PDH), instalacja do produkcji polipropylenu, zaplecze i infrastruktura logistyczna, terminal przeładunkowo-magazynowy (morski terminal gazowy). Generalnym Wykonawcą inwestycji jest koreańska firma Hyundai Engineering. Rozpoczęcie komercyjnej eksploatacji planowane jest na 1 kwartał 2023 r.

 

Źródło: Grupa Azoty Polyolefins S.A

Drukuj Drukuj Email Email