Uroczyste ślubowanie uczniów Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach

14 listopada 2022

Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agata Jarymowicz pasuje uczniów Zespołu Szkół

W czwartek 10 listopada w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów połączone z obchodami Dnia Niepodległości.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Policach Agnieszka Bąk, Generał 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie Roman Łytkowski oraz przedstawiciele służb mundurowych i instytucji współpracujących z Zespołem Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.

Wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu Polski. Uczestników spotkania przywitała Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agata Jarymowicz.

Bardzo się cieszę, że na pierwszy, bądź kolejny etap edukacji wybraliście właśnie naszą szkołę, że to my będziemy mogli towarzyszyć Wam w osiąganiu kolejnych szczebli wykształcenia i w nabywaniu nowych umiejętności - mówiła Dyrektor Agata Jarymowicz.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście.

Życzę wam, aby te lata były latami, które zapamiętacie do końca życia z pozytywnej strony. Ze strony dobra, które tu otrzymacie - mówił Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.

Kulminacyjnym punktem było złożenie ślubowania na sztandar szkoły i pasowanie na ucznia. Po części oficjalnej zgromadzeni goście, uczniowie i rodzice obejrzeli występy artystyczne przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach

Fotogaleria

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Konrad Nowak


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email