Uroczyste rozdanie świadectw w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza

3 maja 2018

27 kwietnia w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach uroczyście rozdano świadectwa ukończenia szkoły. W roku szkolnym 2017/18 policką szkołę ukończyło 180 uczniów.

Uroczystość odbyła się w hali widowiskowo-sportowej. W wydarzeniu wzięli udział nie tylko absolwenci, ale także wychowawcy, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. ,

Zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza, wysłuchania hymnu państwowego i przekazania sztandaru. Wysłuchano Dyrektor Szkoły Agatę Jarymowicz i Przewodniczącego Rady Powiatu w Policach Cezarego Arciszewskiego.

Wręczono także nagrodę najlepszemu absolwentowi Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach - to Natalia Plitta z klasy 3LA. Natalia wygrała także Szkolny Konkurs "Matma jest OK" i uzyskała tytuł Mistrza Matematyki w klasach maturalnych. 

Uhonorowano także osoby, które otrzymały świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem. Nagrodzono również osoby, których postawa była godna naśladowania i osoby, które reprezentowały naszą szkołę na arenie sportowej i osiągnęły znaczące sukcesy.

Podziękowano uczniom za pracę w Samorządzie Uczniowskim, przez którą wnieśli wiele dobra w życie szkolne i rodzicom za wysiłek włożony w wychowanie.

Podziękowania przekazali także rodzicom przedstawiciele Powiatu Polickiego: Przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski i Wicestarosta Mariusz Sarnecki.

Uroczystość zakończyła się pokazem artystycznym w wykonaniu najmłodszych uczniów szkoły, wpisaniem do księgi pamiątkowej i zrobieniem ostatniego zdjęcia klasowego. 

Fotogaleria

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Konrad Nowak


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email