Trwają remonty cząstkowe dróg Powiatu Polickiego

16 sierpnia 2017

To już kolejna tura prac wykonywanych na drogach, których zarządcą jest Powiat Policki. Remonty cząstkowe obejmują drogi powiatowe we wszystkich gminach powiatu.

Od lipca br. ekipa remontowa sukcesywnie remontuje drogi powiatowe. Prace rozpoczęły się 7 lipca na odcinku drogi Stobno - Dołuje. 

  • Wyremontowane zostały także odcinki dróg w Jasienicy, Wieńkowie, Dobrej, Policach, Karwowie, Przecławiu, Kołbaskowie i wiele innych. W sumie w lipcu wyremontowaliśmy ponad 700 m2 - mówi Jan Włodarczyk z Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach.

W sierpniu natomiast wykonano lub wykonane zostaną prace w Pilchowie, Uniemyślu, Drogoradzu, Warniku, Ustowie, Kamieńcu i Wołczkowie.

  • Staramy się monitorować na bieżąco sytuację na naszych drogach. Oprócz remontów cząstkowych modernizujemy odcinki dróg w Siadle Górnym, Mierzynie i w Policach. To odbywa się przy współpracy z samorządami gminnymi, ministerstwami i przy wsparciu Unii Europejskiej - mówi Starosta Policki Andrzej Bednarek.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Urząd Gminy w Kołbaskowie


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email