Trwa przebudowa ulicy Długiej w Mierzynie

24 lipca 2019

Od 11 lipca trwa przebudowa ulicy Długiej w Mierzynie na odcinku od ulicy Ślicznej do ulicy Osiedle pod Lipami. To drugi etap inwestycji.

Wartość inwestycji wynosi 9 155 350,67 zł i jest współfinansowana przez Gminę Dobra w wysokości 3 282 000 zł oraz z budżetu państwa w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 3 669 249,94 zł. Powiat Policki przekazał na ten cel 2 204 100,73 zł.

  • Obecnie trwają prace związane z budową kanalizacji deszczowej, rozebrany jest pierwszy odcinek południowego pasa jezdni. Przypominam, że droga jest zamknięta dla ruchu, a możliwy jest jedynie dojazd do posesji znajdujących się na zamkniętym odcinku drogi - mówi Magdalena Sochanowska Naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach. 

Apelujemy do kierowców, aby stosowali się do obowiązującej organizacji ruchu. Jest to ważne dla bezpieczeństwa osób tam pracujących, jak i dla samych kierowców.

Wykonawcą inwestycji jest firma EUROVIA POLSKA S.A., z którą 28 czerwca br. została zawarta stosowna umowa. Termin realizacji zadania ustalono do 31 grudnia 2019 r. 

Inwestorem wiodącym jest Powiat Policki.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email