Stypendia od Grupy Azoty Police dla najlepszych uczniów polickiej „Białej”

11 listopada 2018

5 uczniów z Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach otrzymało stypendia od Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Uczniowie kształcą się w klasie "Technik Technologii Chemicznej".

Monika Kabat, Konrad Lipski, Weronika Kuźmińska, Aleksandra Cząstka i Natalia Chyba otrzymali stypendia naukowe ufundowane przez policką spółkę. 8 listopada w Zespole Szkół odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień. Stypendia wręczyła Anna Tarocińska Członek Zarządu Grupy Azoty Police S.A. oraz Robert Naklicki Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich i Zarządzania w polickiej Spółce.

Obecna podczas czwartkowej uroczystości Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska złożyła uczniom gratulacje i podziękowania, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów. Dyrektor polickiej "Białej" Agata Jarymowicz przekazała wraz ze stypendystami podziękowania za współpracę pomiędzy Szkołą, a Grupą Azoty Police i Powiatem Polickim.

Stypendia zostały przyznane za najlepsze wyniki w nauce i odbyte praktyki zawodowe. Wyróżniona piątka to uczniowie czwartej i trzeciej klasy technikum o kierunku "Technik Technologii Chemicznej", który został uruchomiony w 2014 roku przy wsparciu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. i Powiatu Polickiego.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email