Spotkanie wielkanocne przedstawicieli Powiatu Polickiego z obywatelami Ukrainy

14 kwietnia 2022

Uczestnicy spotkania świątecznego przy wspólnym stole w sali balowej

13 kwietnia w Hotelu Dobosz w Policach odbyło się Spotkanie Wielkanocne przedstawicieli Powiatu Polickiego z obywatelami Ukrainy, będącymi pod opieką samorządu powiatowego.

Starosta Policki Andrzej Bednarek i Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski witając zaproszonych gości złożyli życzenia świąteczne wraz z Członkami Zarządu Powiatu w Policach i Radnymi Powiatu Polickiego przekazali drobne upominki.

Nie zapomniano o młodzieży z Ukrainy mieszkającej w internacie Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach - wolontariuszach, którym Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska podziękowała za zaangażowanie w pomoc uchodźcom. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje, w tym zabawy z udziałem animatorów.

W wydarzeniu, oprócz Zarządu Powiatu w Policach, Przewodniczącego Rady Powiatu i Radnych Powiatu Polickiego, udział wzięli również przedstawiciele jednostek organizacyjnych Powiatu Polickiego oraz służb i inspekcji.

Aktualnie pod opieką Powiatu Polickiego jest 80 obywateli Ukrainy.

Fotogaleria

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Naczelnik Wydziału Informacji i Promocji, Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email