Spotkanie Opłatkowe Seniorów w świetlicy w Stobnie

15 grudnia 2019

W piątek 13 grudnia w świetlicy w Stobnie odbyło się Spotkanie Opłatkowe Seniorów, którego honorowy patronat objęli: Starosta Policki Andrzej Bednarek i Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz.

To już piąte takie spotkanie, podczas którego gościło wiele wspaniałych osób. Wśród nich Małgorzata Schwarz Wójt Gminy Kołbaskowo , Dorota Trzebińska Przewodnicząca Rady Gminy, Radni Gminy Kołbaskowo i Powiatu Polickiego, Ksiądz Proboszcz Wojciech Jaźniewicz, sołtys Stobna, Członkowie Zarządu PZERiI z Polic, Seniorzy z Trzebieży, Przedstawiciele Policji, Seniorzy z terenu powiatu polickiego, grupa wokalną Siadliczanki i wiele innych, cudownych osób.

Spotkanie odbyło się w wyjątkowej, życzliwej atmosferze. Były gorące powitania, wzajemne podziękowania, modlitwa, wspólne śpiewanie kolęd, ale także występy grup z terenu powiatu.

Po Wieczerzy goście dzielili się z zebranymi wspomnieniami związanymi z Bożym Narodzeniem z czasów swojego dzieciństwa. Wspominano zanikające już tradycje, wyjątkowe zdarzenia i ciepło rodzinnego domu.

Czytano też wiersze autorstwa Pani Krysi, których tematem przewodnim były ANIOŁY, gdyż...
"Anioł jest dobrej wiary i woli,
Za którą zawsze dobro się kryje,
Wszystkim zachować uśmiech pozwoli
I cenić szczęście własne i czyjeś."

Spotkanie zorganizowane zostało przez stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo przy współpracy z Kołem Emerytów i Rencistów ze Stobna oraz Kołem Gospodyń Wiejskich w Stobnie. Koordynatorem projektu była Renata Wójcik.

Projekt dofinansowany był ze środków budżetu Powiatu Polickiego na rok 2019.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email