Spotkanie Opłatkowe Seniorów w Stobnie

12 grudnia 2022

Zaproszeni goście siedzą przy wigilijnym stole

W piątek 9 grudnia w świetlicy środowiskowej w Stobnie odbyło się Spotkanie Opłatkowe Seniorów pod patronatem Starosty Polickiego i Wójt Gminy Kołbaskowo.

Organizatorami wydarzenia byli Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, Zarząd PZERiI koło Nr 2 w Stobnie i Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich w Stobnie.

Przybyli goście mieli okazję wysłuchać tego dnia grup wokalnych, wspólnie śpiewać kolędy, czytać wiersze i spróbować tradycyjnych dwunastu potraw przygotowanych przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Stobnie.

"Spotkanie Opłatkowe Seniorów" odbyło się w ramach projektu pn. "Barwy natury barwami życia" dofinansowanego przez Powiat Policki, którego celem jest aktywizacja środowisk senioralnych.

W ramach tego projektu odbyły się warsztaty fotograficzne, sesje plenerowe i wystawa prac oraz spotkanie opłatkowe dla seniorów, które było efektem trzymiesięcznego okresu przygotowań, podczas którego odbywały się warsztaty plastyczne i kulinarne.

Podczas piątkowego wydarzenia Powiat Policki reprezentowali Radni Rady Powiatu w Policach: Izabela Wesołowska-Kośmider i Shivan Fate.

Partnerem wydarzenia był Powiat Policki.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email