SMS Police rozpoczął przygotowania

11 sierpnia 2016

Od 8 sierpnia zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police przygotowują się do nowego sezonu siatkarskiego. Drużyna trenuje w Policach, później wyjedzie do Karpacza.

Dwa razy dziennie, codziennie – od 8 do 15 sierpnia. Tak wygląda pierwsza część okresu przygotowawczego zawodniczek SMS Police. Policzanki trenują w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, siłowni i w terenie.

  • Każdego dnia rano trenujemy naprzemiennie w siłowni lub w terenie. Popołudniami meldujemy się w naszej hali. Łatwo nie jest, ale efekty już są widoczne – mówi Weronika Białek zawodniczka SMS Police.

Po zakończeniu pierwszego etapu przygotowań drużyna przeniesie się do Karpacza. Efektywność treningów zostanie podniesiona, dojdą także zajęcia w górach. Zgrupowanie w Karpaczu zakończy się 28 sierpnia.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie siatkarskim zawodniczki SMS Police odniosły kilka sukcesów – to między innymi Mistrzostwo Polski Szkół Gimnazjalnych i Wicemistrzostwo Polski Szkół Ponadgimnazjalnych.

Inauguracja sezonu II ligi kobiet zaplanowana jest na 24 września br.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email