SMS Police liderem tabeli II ligi kobiet na półmetku rundy zasadniczej

4 grudnia 2017

Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police rozegrały już 9 spotkań na parkietach II ligi kobiet. W ubiegłą sobotę odniosły ósme zwycięstwo z rzędu (3:1 z Czarnymi Słupsk) i wskoczyły na pozycję lidera tabeli.

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą II-ligowe zawodniczki SMS Police. Od 14 października policzanki nie przegrały żadnego meczu. Na swoim koncie mają już osiem zwycięstw i 22 punkty. Taki wynik daje im pierwszą pozycję w ligowej tabeli. 

  • Wyniki osiągane przez dziewczęta dają nam wielki powód do dumy. Wspieramy szkołę na każdym kroku i cieszymy się, że wypracowana kilka lat temu formuła sprawdza się i przynosi zamierzone efekty - mówi Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Przypomnijmy, że zawodniczki SMS Police są uczennicami Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. W oddziałach sportowych na obecną chwilę uczy się ponad 200 uczniów - w Szkole Podstawowej i Liceum. Drużyny SMS Police rywalizują na parkietach II ligi kobiet i mężczyzn, III ligi mężczyzn i w Szczecińskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. 

  • Naszym celem jest szkolenie i cały czas o tym głośno mówimy. Zwycięstwa dają motywację do dalszego działania i pokazują, że praca na treningach daje pozytywny rezultat - mówi Mateusz Frąckowiak ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police. 

W najbliższy weekend zawodniczki SMS Police rozpoczną drugą część rundy zasadniczej. Przed nimi kolejne dziewięć meczów, między innymi przeciw drużynom z Kościana, Włocławka, Stargardu i Poznania. 

Głównym sponsorem i partnerem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police jest Powiat Policki.


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email