Rodzinny Festyn Charytatywny w Policach – zapowiedź

27 września 2019

W najbliższą niedzielę, tj. 29 września br., na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Siedleckiej 2b odbędzie się Charytatywny Festyn Rodzinny na rzecz Pana Jarosława Prymaczuka, chorującego na chłoniaka DLBCL. Start o godzinie 13.00.

Wszystkie zebranie pieniądze zostaną przekazane na leczenie pana Jarosława w klinice w Monachium.

Podczas festynu tradycyjnie zostaną przeprowadzone liczne licytacje, także loteria fantowa z nagrodą główną do wylosowania w przerwie meczu Chemika Police z Kotwicą Kołobrzeg około godziny 16.45.

O godzinie 13.30 odbędzie się mecz przyjaźni pomiędzy TEAM Police vs. Pogoń Szczecin Portowcy Stars, a godzinę później wystąpi gwiazda gorących brazylijskich rytmów - zespół Bloco Pomerania.

W trakcie wydarzenia do dyspozycji będzie m. in.: rejs poduszkowcem na płycie boiska nr 2. wraz z tuningowymi autami grupy Night Drive Police, stoiska ze smakołykami, pokazy, zamki dmuchane, przejażdżki kucykiem, osobiste strzyżenie przez Rekordzistę Polski Fryzjera Daniela Trauta, który będzie strzygł chętnych na super fotelu w postaci Komarka.

W imieniu Organizatorów - ZAPRASZAMY.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ W POWIECIE POLICKIM

Tekst: Koncerty Charytatywne w Policach/red. Agnieszka Jaguszewska, Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Drukuj Drukuj Email Email