Razem Możemy Więcej. Edycja 2019

23 października 2019

Powiat Policki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Razem Możemy Więcej. Edycja 2019”organizowanego w ramach V Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej.

Konkurs ma na celu promowanie różnorodnych form zaangażowania społecznego, w tym działalność organizacji pozarządowych, wolontariuszy, grup nieformalnych oraz instytucji i podmiotów rozwijających aktywność społeczną w Powiecie Polickim.

Tegoroczna edycja konkursu odbywać się będzie w następujących kategoriach:

   I.        Działanie warte naśladowania  

   II.        Osobowość roku

  III.        Działalność placówek publicznych w zakresie aktywności społecznej  

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i składanie, w terminie do dnia 8 listopada 2019 r., zgłoszeń konkursowych.

Zgłoszeń należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym, przesyłając je pocztą lub dostarczając osobiście na adres:

Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich

Starostwo Powiatowe w Policach

ul. Tanowska 8, 72-010 Police

Szczegółowe informacje o konkursie udzielane są pod nr tel. 91 43 28 143 (kontakt z panią Haliną Michalak) lub w drodze korespondencji elektronicznej na adres: michalak@policki.pl.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy  

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną podczas V Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej, która odbędzie się w dniu 6 grudnia 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach (szczegóły organizacyjne dotyczące uroczystości zostaną podane w terminie późniejszym). Na uroczystości tej zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach konkursowych, zaprezentowane zostaną sylwetki wolontariuszy, wyróżnimy organizacje pozarządowe, podziękujemy sponsorom i zwrócimy uwagę na ciekawe inicjatywy. Na pewno w tym dniu towarzyszyć nam będą liczne niespodzianki i wzruszenia.

Już dziś serdecznie zapraszamy.


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email