Przyznano kolejną nagrodę Starosty Polickiego „Postawa godna naśladowania”

26 listopada 2022

Starosta Policki Andrzej Bednarek i Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski na wspólnym zdjęciu z komendantem policji i mieszkanką Polic po wręczeniu medalu ""Postawa godna naśladowania"

Podczas listopadowej sesji Rady Powiatu w Policach Starosta Policki Andrzej Bednarek wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu w Policach Cezarym Arciszewskim, przyznał kolejną nagrodę "Postawa godna naśladowania".

Nagrodę otrzymała Marzena Muchowska - mieszkanka Polic, która 7 października znalazła na ulicy Bankowej w Policach teczkę z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 9 000 zł. Pani Marzena, dzięki znajdującym się w teczce dokumentom, skontaktowała się z właścicielem i w całości oddała znalezioną rzecz.

Każdy kto wykazuje się obywatelską postawą, w wyniku której zostaje uratowane życie, zdrowie lub mienie innego człowieka, zasługuje na szczególne uznanie społeczeństwa. Pani Marzena z pewnością zalicza się do grona takich osób - mówił Starosta Policki Andrzej Bednarek.

Z wnioskiem o przyznanie nagrody Starosty Polickiego "Postawa godna naśladowania" zwrócił się Komendant Powiatowy Policji w Policach insp. Mariusz Bajor. 

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email