Przedświąteczne spotkanie w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

9 grudnia 2016

W piątek 9 grudnia w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach odbyło się przedświąteczne spotkanie połączone z podsumowaniem działalności jednostki.

W wydarzeniu wzięło udział wielu zaproszonych gości. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Policach st. bryg. mgr inż. Marek Gendek, który w krótkich słowach podsumował działalność Komendy w 2016 roku. Spotkanie przedświąteczne było także okazją do wręczenia nagród, podziękowań i wyróżnień dla strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Polickiego i z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach. Nie zabrakło również życzeń świątecznych i noworocznych.

Po oficjalnej części uroczystości zaproszeni goście w świątecznej atmosferze spędzili czas przy rozmowie.

Powiat Policki tego dnia reprezentowali: Przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski, Starosta Policki Andrzej Bednarek, Wicestarosta Policki Mariusz Sarnecki, Sekretarz Powiatu Mirosław Antoniewicz, Skarbnik Powiatu Izabela Wawrzycka oraz Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Andrzej Podlecki.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email