Powiat Policki wyróżniony w konkursie „Zachodniopomorskie Magnolie EFS”

22 listopada 2022

Nominowane osoby do Zachodniopomorskich Magnolii stoją na scenie

Powiat Policki został wyróżniony w konkursie "Zachodniopomorskie Magnolie EFS" organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie. Uroczysta gala odbyła się 21 listopada w Operze na Zamku w Szczecinie. 

Celem konkursu było uhonorowanie dotychczasowych wysiłków podmiotów, instytucji i osób zaangażowanych w realizację w województwie zachodniopomorskim projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do udziału w tegorocznej edycji, w dziesięciu kategoriach, nadesłano 68 zgłoszeń. Na liście pojawiły się nie tylko podmioty, instytucje, osoby zaangażowane we wdrażanie Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, ale także indywidualne osoby, które skorzystały ze wsparcia oferowanego przez EFS, które dzięki temu wsparciu zmieniły swoje życie. Komisja preselekcyjna po burzliwych dyskusjach i podjęciu trudnych decyzji, dokonała wyboru ścisłej trójki nominowanych w ramach każdej z kategorii.

Powiat Policki został nominowany i wyróżniony w obszarze "Europejski Fundusz Społeczny na Pomorzu Zachodnim" w kategorii "Beneficjent z pasją" za realizację projektów pod nazwą "Regionalne Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych w Policach", "Rodzina Razem się Trzyma" i "Dorosłość - Samodzielność - Rodzina".

Podczas gali Powiat Policki reprezentowała Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska.

Stworzyliśmy w Powiecie Polickim miejsca, w których rodzina może znaleźć pomoc w każdym zakresie. Te trzy projekty stwarzają takie możliwości - mówi Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Nagroda "Zachodniopomorskiej Magnolii EFS 2022" trafiła do Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Partnerami.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji, Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email