Powiat Policki wyróżniony w konkursie Innowacyjny Samorząd za projekt „Kampania na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi – Świat widziany oczami choroby … o ludziach z MARZENIAMI”

29 maja 2023

Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Policach i Stowarzyszenia na rzecz Harmonii Społecznej w Policach na wspólnym zdjęciu

W piątek 26 maja Powiat Policki podczas uroczystej Gali w Ministerstwie Rozwoju i Technologii został wyróżniony w konkursie Innowacyjny Samorząd za projekt "Kampania na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi - Świat widziany oczami choroby ... o ludziach z MARZENIAMI".

Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach w ramach zleconego przez Powiat Policki zadania publicznego.

Uroczystą Galę otworzył gospodarz obiektu Minister Rozwoju i Technologii Waldemar Buda zaznaczając jednocześnie, że mówienie o innowacyjności w kontekście samorządu staje się czymś oczywistym.

W tegorocznej edycji konkursu zgłaszane były innowacyjne projekty realizowane przez samorządy związane między innymi z rozwojem e-usług oraz inteligentnymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania infrastrukturą miejską ale także w obszarze usług społecznych. Podczas Gali odczytano również list gratulacyjny do uczestników konkursu przesłany przez Premiera Mateusza Morawieckiego, w którym wyraził uznanie, że w trudnej sytuacji pandemii oraz kryzysu wywołanego wojną w Ukrainie samorządowcy działali na rzecz innowacyjności.

Organizatorem konkursu był Serwis Samorządowy PAP, a patronat honorowy objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

link do Gali konkursu Innowacyjny Samorząd 2023 

link do filmu dokumentalnego, który zdobył ww. wyróżnienie 

Tekst: Daniel Kiełczewski Zastępca Naczelnika Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Policach

Foto: PAP, Daniel Kiełczewski Zastępca Naczelnika Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email