Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Policach

21 października 2022

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Policach

W środę 20 października odbyło się kolejne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Policach. Głównym tematem spotkania była informacja o przygotowaniach do sezonu zimowego pt. "Akcja Zima" na terenie Powiatu Polickiego.

W posiedzeniu pod przewodnictwem Starosty Polickiego Andrzeja Bednarka wzięli udział przedstawiciele wszystkich gmin Powiatu Polickiego: Police, Dobra, Nowe Warpno, Kołbaskowo, a także Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Policach mł. bryg. Piotr Maciejczyk, Komendant Powiatowy Policji w Policach insp. Mariusz Bajor, przedstawiciele: Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Policach, Państwowego Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budownictwa w Policach i Starostwa Powiatowego w Policach.

Uczestnicy posiedzenia przedstawili działania, które są lub będą podejmowane podczas okresu zimowego. Ponadto poinformowano o działaniach związanych z ewentualną dystrybucją jodku potasu w Powiecie Polickim i bezpieczeństwem w Powiecie Polickim w związku z realizacją budowy fabryki polimerów w Policach. 

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email