Pogoń Szczecin zwycięża w turnieju „Chemik Cup im. Rafała Kołackiego” o puchar Starosty Polickiego

25 lutego 2016

W sobotę 20 lutego odbył się piłkarski turniej "Chemik Cup im. Rafała Kołackiego" o puchar Starosty Polickiego. Zwycięzcą sportowych zmagań została drużyna Pogoni Szczecin.

W sobotniej rywalizacji wystartowało 8 drużyn z rocznika 2002. Podzielone na dwie grupy walczyły o awans do grupy mistrzowskiej. A w niej, po rozegraniu spotkań grupowych znalazły się ekipy Pogoni Szczecin, Prawobrzeża Szczecin, Chemika Police i Stali Szczecin. Ostatecznie w finale zawodów piłkarze Pogoni Szczecin wygrali 1:0 z Prawobrzeżem Szczecin i tym samym zdobyli puchar ufundowany przez starostę polickiego.

Na miejscu trzecim znalazła się drużyna Stali Szczecin, która wygrała 3:0 z Chemikiem Police.

Organizatorzy turnieju oprócz nagród drużynowych wręczyli także indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Modzelewski (Pogoń Szczecin), najlepszym bramkarzem Seweryn Ogiński (Fala Międzyzdroje), a najlepszym zawodnikiem Adam Zdrojewski (Stal Szczecin). Tradycyjnie wyróżniono także najlepszych zawodników Chemika Police: Damiana Bugalskiego i Jakuba Nowaka. Nagroda fair play trafiła do Kacpra Szwacińskiego z Błękitnych Stargard.

Organizatorem piłkarskich zmagań jest Klub Piłkarski Chemik Police.

Galeria zdjęć z sobotniego turnieju:
http://chemik.police.pl/index.php/fotogalerie/modzie/1623-foto-chemik-cup-o-puchar-starosty-polickiego

autor zdjęcia: Ariel Szydłowski/KP Chemik Police

Drukuj Drukuj Email Email