Podziękowania Powiatu Polickiego dla Wójt i Rady Gminy Dobra

19 października 2018

18 października br. odbyła się sesja Rady Gminy w Dobrej. To było ostatnie spotkanie w mijającej kadencji. Z tej okazji przedstawiciele Powiatu Polickiego: Andrzej Bednarek Starosta Policki, Mariusz Sarnecki Wicestarosta Policki i Cezary Arciszewski Przewodniczący Rady Powiatu w Policach złożyli na ręce Teresy Dery Wójt Gminy Dobra oraz Bartłomieja Milucha Przewodniczącego Rady Gminy Dobra okolicznościowe grawertony wraz z wyrazami uznania i podziękowaniami za owocną współpracę.

Otwartość i dialog obu samorządów pozwala uzyskać wymierny efekt. Gmina Dobra jest partnerem Powiatu Polickiego w realizacji wielu inwestycji służących mieszkańcom. Pośród  wspólnie podjętych działań znajdują się m.in. przedsięwzięcia związane z poprawą infrastruktury drogowej oraz te wpisujące się w bezpieczeństwo i politykę społeczną.

  • W mijającej kadencji współpraca Powiatu Polickiego z Gminą Dobra była bardzo owocna. Na szczególną uwagę zasługuje fakt reaktywacji ze strony Powiatu Polickiego Forum Samorządowego, na którym mieliśmy okazję dyskutować na wiele ważnych tematów. Nie zawsze były to łatwe rozmowy, ale potrafiliśmy znaleźć wspólne rozwiązania - podkreśla Bartłomiej Miluch Przewodniczący Rady Gminy Dobra.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email