Podpisano umowę darowizny na remont i przystosowanie do zamieszkania jednego domku w Podgrodziu

28 września 2022

Starosta Policki Andrzej Bednarek i Prezes Grupy Azoty Polyolefins przekazują sobie umowę w obecności przedstawicieli Powiatu Polickiego i Grupy Azoty

We wtorek 27 września w siedzibie Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach podpisano umowę darowizny na remont i przystosowanie do zamieszkania jednego domku w Podgrodziu.

Pod opieką Powiatu Polickiego znajdują się rodziny z Ukrainy, które przybyły do Polski w wyniku agresji Rosji na Ukrainę. Przeznaczona przez Grupę Azoty Polyolefins kwota 180 000 zł zostanie przeznaczona na remont i przystosowanie do zamieszkania jednego z trzech domków znajdujących się w Podgrodziu.

Stosowaną umowę darowizny podpisali Starosta Policki Andrzej Bednarek, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Prezes Zarządu Grupa Azoty Polyolefins S.A. Andrzej Niewiński i Wiceprezes Zarządu Grupa Azoty Polyolefins S.A. Marek Czyż, w obecności Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Policach Haliny Michalak oraz przedstawicieli Grupy Azoty Polyolefins S.A. i Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. 

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email