Podpisanie umowy na remont drogi powiatowej Nr 3927Z Szczecin – Siadło Górne

2 lipca 2021

Podpisanie umowy na remont drogi powiatowej nr 3927Z Szczecin-Siadło Gróne, na tle granatowej grafiki z herbem Powiatu Polickiego po lewej i białym napisem Powiat Policki od lewej: przedstawiciel STRABAG, Małgorzata Schwarz Wójt Gminy Kołbaskowo, przedstawiciel STRABAG, Andrzej Bednarek Starosta Policki, Joanna Napiwodzka Wicestarosta Policki, Magdalena Sochanowska Naczelnik Wydziału Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Policach

25 czerwca 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Policach pomiędzy Powiatem Polickim, a firmą STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie, została zawarta umowa na „Remont drogi powiatowej Nr 3927Z Szczecin – Siadło Górne".

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele firmy STRABAG Sp. z o.o., Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz, Starosta Policki Andrzej Bednarek, Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka oraz Naczelnik Wydziału Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Policach Magdalena Sochanowska.

Remont drogi powiatowej Nr 3927Z Szczecin - Siadło Górne realizowany będzie na trzech odcinkach: Ustowo – Kurów, o długości ok. 1 300 m, Kurów – Siadło Dolne, o długości ok. 600 m i Siadło Dolne – Siadło Górne, o długości ok.700 m. Wskazane powyżej odcinki dróg stanowić będą połączenie wyremontowanych uprzednio odcinków.

Na realizację zadania Wykonawca ma 16 tygodni.

Wartość całkowita inwestycji to 1 645 360,40 zł, składa się na nią 50% dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg , jak i również wsparcie z budżetu Gminy Kołbaskowo w wysokości 50% wkładu własnego, który musi pokryć Powiat Policki w ramach ww. funduszu.

Tekst i Foto: Agnieszka Jaguszewska/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email