Podpisanie umowy na realizację inwestycji na drodze powiatowej Nr 3911Z na odcinku pomiędzy miejscowościami Bartoszewo, a Sławoszewo

14 grudnia 2022

Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Policach i firmy EUROVIA Sp. z o.o. na wspólnym zdjęciu

W środę 14 grudnia podpisano umowę z wykonawcą na realizację inwestycji na drodze powiatowej Nr 3911Z na odcinku pomiędzy miejscowościami Bartoszewo, a Sławoszewo.

Wykonawcą inwestycji jest firma EUROVIA Sp. z o.o, która wykona prace za kwotę 1 358 476,00 zł, w ciągu 30 tygodni od podpisania umowy. Powiat Policki uzyskał na ten cel dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie  530 357,00 zł. Pozostałe środki pochodzą z budżetu Powiatu Polickiego.

Inwestycja polegać będzie na wymianie nawierzchni, utwardzeniu pobocza i regulacji zjazdów na odcinku od miejscowości Bartoszewo do miejscowości Sławoszewo  i jest kontynuacją zadania rozpoczętego w 2019 roku, kiedy to wyremontowano odcinek drogi od skrzyżowania z Drogą Wojewódzką nr 115 do miejscowości Bartoszewo. 

Umowę na realizację inwestycji podpisali Starosta Policki Andrzej Bednarek, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska oraz przedstawiciele firmy EUROVIA Sp. z o.o. Paweł Knap i Arkadiusz Grześkowiak.

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email