Patriotyczne śpiewanie w SOSW w Tanowie

8 listopada 2016

W poniedziałek 7 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie zorganizowano "Patriotyczne śpiewanie".

"Patriotyczne śpiewanie" odbyło się w związku z przypadającym na 11 listopada Świętem Niepodległości. W uroczystość zaangażowali się nie tylko nauczyciele, ale także uczniowie, którzy grali na instrumentach, recytowali patriotyczne wiersze i śpiewali pieśni.

Przybyłych na uroczystość gości powitała Dyrektor Szkoły Beata Brzostek. Powiat Policki reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury Anna Ryl oraz Wicestarosta Policki Mariusz Sarnecki. Swoją obecnością zaszczyciła również Zachodniopomorski Kurator Oświaty Magdalena Zarębska-Kulesza oraz kierownicy i dyrektorzy powiatowych placówek oświatowych.

Spotkanie było również okazją do przekazania Albumów Przyrodniczych Powiatu Polickiego „U nas też jest pięknie” wydanych przez Powiat Policki przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email