OSP Trzebież włączyła się do akcji #SzczepimySię z OSP

10 września 2021

Budynek od frontu i pojazdy OSP Trzebież
Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieży włączyła się w ogólnopolską akcję promowania szczepień przeciw COVID-19 #SzczepimySię z OSP.
 
Szczepienia będą odbywały się w świetlicy OSP Trzebież przy ul. Kopernika 11 w każdy wtorek i piątek w godzinach od 9:00 do 11:00 oraz od 18:00 do 20:00.
 
Osobami wykonującymi szczepienia będą Ratownicy Medyczni z jednostki, posiadający uprawnienia do kwalifikowania oraz przeprowadzania szczepień. 
 
Dla osób mających trudności z poruszaniem się, istnieje możliwość dojazdu zespołu oraz szczepienie w miejscu zamieszkania. Aby się zaszczepić nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji. Numer telefonu 792 798 998.
 
OSP Trzebież organizuje również dojazd Mobilnej Jednostki Szczepień w dowolne miejsce do grup zorganizowanych liczących co najmniej 5 osób. 
 
Szczepienia będą wykonywane preparatem jednodawkowym Johnson&Johnson oraz preparatem dwudawkowym Pfizer. Po zaszczepieniu się pierwszą dawką preparatu Pfizer zapewniane jest szczepienie drugą dawką.
 
OSP Trzebież zachęca również do współpracy z Mobilną Jednostką Szczepień instytucje, zakłady pracy, organizacje oraz inne podmioty z terenu naszego województwa.
 
Partnerem akcji jest Powiat Policki oraz Gmina Police.
 
Tekst i Foto: OSP Trzebież

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email