Olek Doba z wizytą w Starostwie Powiatowym

29 listopada 2017

Aleksander Doba odwiedził Starostwo Powiatowe w Policach. Znany podróżnik i kajakarz spotkał się z przedstawicielami Powiatu Polickiego.

Przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski, Starosta Policki Andrzej Bednarek i Członek Zarządu Powiatu Beata Chmielewska w imieniu mieszkańców Powiatu Polickiego, złożyli gratulacje i życzenia, w związku z ukończeniem przez Aleksandra Dobę kolejnej już, III wyprawy transatlantyckiej. 

Przygoda Policzanina z Atlantykiem była możliwa dzięki wsparciu wielu ludzi, w tym instytucji publicznych, którzy uwierzyli mu i zechcieli spełnić jego marzenie. To była podróż wymagająca wiele poświęcenia i determinacji. Niezwykła charyzma podróżnika i jego dotychczasowe dokonania, dały mu popularność na całym świecie oraz liczne nagrody i wyróżnienia, a także zwróciły uwagę filmowców.   

W 2017 roku powstała ballada filmowa, utrzymana w konwencji kina drogi, w której w charakterystyczny dla siebie sposób Olek opowiada historię z wypraw transatlantyckich.

Producentem filmu pt. "Pogodna Ballada o Olku Dobie - HAPPY OLO" jest Emma Production, a pośród partnerów znajduje się również Powiat Policki.

Policka premiera filmu zaplanowana jest na 12 grudnia (godz: 16:00) w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Na zakończenie spotkania Olek Doba podpisał albumy przyrodnicze Powiatu Polickiego "U nas też jest pięknie" oraz plakaty zapowiadające policką premierę ballady - przeznaczone na cele charytatywne.

Fotogaleria

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju, Informacji i Promocji, Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email