Odprawa roczna Policji

24 stycznia 2023

Siedząca na krzesłach grupa policjantów na sali konferencyjnej podczas odprawy.

W dniu 23 stycznia 2023r w Komendzie Powiatowej Policji w Policach odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu polickiego.

W wydarzeniu  uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawiński oraz  przedstawiciele władz samorządowych, prokuratury, związków zawodowych, a także Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Policach - insp. Mariusz Bajor, omówił  stan bezpieczeństwa w powiecie polickim,w tym podjęte w minionym roku działania oraz priorytety na 2023 rok.

Ponadto, podkreślił wagę działań prewencyjnych i profilaktycznych i przypomniał  o wyjątkowym odznaczeniu jakim jest nagroda Starosty Polickiego  "Postawa godna naśladowania". W 2023 roku przyznana została 12 osobom, w tym 2 na bezpośredni wniosek Komendanta Policji w Policach. Osoby te dzięki swojej obywatelskiej postawie przyczyniły się do uratowania  życia  lub mienia drugiego człowieka. 

W trakcie odprawy Komendant podziękował obecnym przedstawicielom  władz samorządowych i innych instytucji publicznych za  współpracę z  jednostką i otrzymywane wsparcie.

W imieniu samorządowców głos zabrał Starosta Policki Andrzej Bednarek, który wyrażając słowa uznania podziękował wszystkim funkcjonariuszom policji  za służbę na rzecz  bezpieczeństwa i porządku publicznego Powiatu Polickiego.

Fotogaleria

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Zdjęcia: Agnieszka Rychlik-Bakalarz Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email