Obchody Dnia Zdrowia Psychicznego

26 października 2023

Przewodniczący Rady Powiatu w Policach przemawia

W środę 25 października w sali konferencyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach Powiat Policki, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczną w Policach, Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Region Szczeciński oraz Stowarzyszenie na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach zorganizowali obchody Dnia Zdrowia Psychicznego.

Po przywitaniu uczestników wydarzenia, przybyli goście mieli okazję obejrzeć monodram Michała Przybyszewskiego "Czy mnie lubisz doktorze" oraz premierę filmu animacyjnego pt."Misja Harmonijki cz. 3".

Członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach podziękowali partnerom i przyjaciołom za wsparcie działalności organizacji.

Podziękowania otrzymali między innymi Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, a także pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Policach i Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach Halina Michalak.

Udział w uroczystości wzięli także przedstawiciele Rady Powiatu w Policach: Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Policach Janusz Szwyd i Radny Rady Powiatu w Policach Shivan Fate, samorządów gminnych: Jarosław Burba Burmistrz Nowego Warpna i Jakub Pisański Zastępca Burmistrza Polic oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach Beata Karlińska.

Przybyli goście mogli podziwiać galerię prac malarskich, a po części oficjalnej wziąć udział w rozmowach z uczestnikami warsztatów.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email