Obchody Dnia Seniora w polickim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

19 października 2018

19 października w siedzibie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Policach zorganizowano Dzień Seniora. W wydarzeniu wzięli udział Seniorzy z Powiatu Polickiego.

Z zaproszenia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Policach skorzystało ponad 100 Seniorów. Obchody Dnia Seniora połączono z 55. rocznicą istnienia Związku.

Seniorzy wysłuchali życzeń i gratulacji od przedstawicieli samorządu powiatowego i gminnego: Przewodniczącego Rady Powiatu Cezarego Arciszewskiego, Członka Zarządu Powiatu Beaty Chmielewskiej, Burmistrza Polic Władysława Diakuna i Przewodniczącego Rady Miejskiej Witolda Króla.

W trakcie uroczystości wyróżniono także najstarszych Seniorów, wręczając upominki przygotowane przez Powiat Policki. Wspólnie spędzony czas umilały uczestnikom występy chórów.

Podczas obchodów Dnia Seniora, przedstawiciele Powiatu Polickiego propagowali kampanię informacyjną "Na drodze wybierz Życie". Każdy z Seniorów otrzymał torbę z elementami odblaskowymi. Akcja jest organizowana wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Szczecinie. 

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email