Nagrodziliśmy uczniów podczas IV Powiatowej Gali Laureatów

30 maja 2019

Powiatowa Gala Laureatów już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Powiat Policki. 30 maja po raz czwarty wyróżniono najlepszych uczniów w czterech kategoriach.

Nauka, sport, kultura oraz działalność w ramach wolontariatu na rzecz lokalnej społeczności na szczeblu: powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim oraz międzynarodowym to kategorie, w których kapituła konkursowa przyznała nagrody Starosty Polickiego Andrzeja Bednarka. 

Wydarzenie zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach w czwartek 30 maja. Przybyłych gości przywitała Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska.

W uroczystości oprócz zaproszonych laureatów, nauczycieli i rodziców wzięli udział przedstawiciele organizatorów, samorządów gminnych, instytucji i służb Powiatu Polickiego. Gospodarzem wydarzenia był Starosta Policki Andrzej Bednarek wraz z Wicestarostą Polickim Joanną Napiwodzką, Członkiem Zarządu Powiatu w Policach Beatą Chmielewską i Przewodniczącym Rady Powiatu w Policach Cezarym Arciszewskim.

Nagrody Starosty Polickiego wręczali uczniom między innymi Zarząd Powiatu w Policach (Starosta Andrzej Bednarek, Wicestarosta Joanna Napiwodzka, Członek Zarządu Beata Chmielewska), Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Policach Jolanta Toboła, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Policach Agnieszka Bąk, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Policach Ewa Ignaczak, Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Policach Witold Stefański, Burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba, a także przedstawiciele służb mundurowych - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Policach st. bryg. mgr inż. Marek Gendek i Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Policach st. asp. Agata Sochacka.

Wydarzenie uświetniły występy artystyczne słuchaczy Pierwszej Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia Tosca w Policach. 

Nagroda Starosty Polickiego skierowana była do dzieci i młodzieży uczącej się w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Policki oraz dzieci i młodzieży zamieszkałej na terenie Powiatu Polickiego, uczących się w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest inny organ niż Powiat Policki.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email