„Leśne podchody pełne przygody” ponownie w SOSW w Tanowie

16 czerwca 2023

Uczestnicy imprezy stoją w półkole. W tle przemawia Przewodniczący Rady Powiatu
W środę 14 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie odbyła się impreza "Leśne Podchody Pełne Przygody".
 
W wydarzeniu wzięli udział wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo z Policach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowogardzie, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Nowielinie, Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 ze Szczecina oraz uczniowie Szkoły Podstawowej z Tanowa i wychowankowie SOSW w Tanowie.
 
Przybyłych uczestników przywitał między innymi Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.
 
Podczas leśnego rajdu, wytyczonego zupełnie nowym szlakiem, na pięciu stacjach, uczestnicy mieli do wykonania zadania przygotowane przez przedstawicieli Nadleśnictwa w Trzebieży i Koła Łowieckiego "Jeleń" oraz nauczycieli i wychowawców Ośrodka.
 
Były także pokazy ratownictwa przygotowane przez WOPR w Szczecinie, wiedza z zakresu ruchu drogowego przekazywana przez Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, informacje na temat zdrowego odżywiania przygotowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Policach oraz wiedza na temat bezpieczeństwa przekazywana przez Straż Miejską w Policach.
 
Partnerem wydarzenia był między innymi Powiat Policki.
 
 

Tekst: SOSW im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie, Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: SOSW im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email