Laureaci plebiscytu „Osobowość Roku 2018” z terenu Powiatu Polickiego

11 kwietnia 2019

Beata Chmielewska, Izabela Trey, Stefan Marszałek i Piotr Kołacki to laureaci plebiscytu "Osobowość Roku 2018" z terenu Powiatu Polickiego. Laureatów wybrali czytelnicy Głosu Szczecińskiego.

Wyróżnienia zostały przyznane w czterech kategoriach: biznes, kultura i sport, działalność społeczna i charytatywna oraz samorządność i społeczność lokalna. Plebiscyt odbył się na dwóch etapach: powiatowym i regionalnym.

Wśród laureatów z naszego regionu znaleźli się:

  • Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach - nominacja za aktywną działalność samorządową, w czasie której pokazała się jako fachowiec - Kategoria Samorządność i społeczność lokalna
  • Izabela Trey inspektor ds Ochrony i Praw Zwierząt TOZ Police - nominacja za niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom - Kategoria Działalność społeczna i charytatywna
  • Stefan Marszałek - nominacja za to, że nie ustaje przy pisaniu książek o przeszłości Polic - Kategoria Kultura i Sport
  • Piotr Kołacki, firma Koł-Bud - nominacja za to, że prowadzi biznes i pamięta o potrzebujących, organizując koncerty charytatywne - Kategoria Biznes.

Kandydatów na których mieszkańcy mogli oddawać głosy, do zaszczytnego tytułu nominowała kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Głosu Szczecińskiego". Laureaci w każdej kategorii, zdobyli tytuł Osobowość Roku 2018 w swoim mieście lub w powiecie. Dodatkowo wzięli udział w regionalnym finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostały przyznane tytuły Osobowość Roku 2018. 

  • Plebiscyt „Osobowość Roku” to cenna inicjatywa na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Dziękuję za oddane na mnie głosy. Są one najlepszą oceną mojej pracy i motywują do dalszego działania. Plebiscyt pozwala Mieszkańcom ocenić działania różnych ludzi i wyrazić swoją opinię na temat funkcjonowania regionu - mówi Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: www.gs24.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email