Konkurs „Chcę być EKO w powiecie polickim” rozstrzygnięty

29 czerwca 2017

28 czerwca wręczono nagrody w konkursie "Chcę być EKO w Powiecie Polickim". 

Celem konkursu "Chcę być EKO w powiecie polickim" było dokonanie wyboru najlepszych scenariuszy zajęć z zakresu edukacji ekologicznej i przyrodniczej w Powiecie Polickim, przeznaczonych do realizacji w placówkach oświatowych leżących na jego terenie.

Konkurs skierowany był do nauczycieli i wychowawców przedszkoli, szkół wszystkich typów i rodzajów oraz placówek oświatowych znajdujących się na terenie Powiatu Polickiego.

W środę 28 czerwca wręczono nagrody rzeczowe pomysłodawcom trzech scenariuszy zajęć z zakresu edukacji ekologicznej i przyrodniczej. Nagrody wręczał Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski. Zarząd Powiatu w Policach reprezentowała Beata Chmielewska Członek Zarządu.

Wyniki konkursu:

  • nagrodę rzeczową w wysokości 2000 zł wręczono Pani Lidii Zasadzie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tanowie za scenariusz „Woda to skarb” - scenariusz zakwalifikowany do realizacji
  • nagrodę rzeczową w wysokości 2000 zł wręczono Pani Dagmarze Rogosz-Modrzejewskiej i Pani Beacie Bączyńskiej z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach za scenariusz „Żyję zdrowo, wesoło i czysto w zgodzie z otaczającym mnie światem”scenariusz zakwalifikowany do realizacji
  • nagrodę rzeczową w wysokości 1000 zł wręczono Pani Małgorzacie Tyszkiewicz i Panu Andrzejowi Hemperkowi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tanowie za scenariusz „O czym szumi Stary Dąb?”.

Zwycięzców wyłoniła komisja w składzie: Bogusława Szulc, Justyna Zygmunt (Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa), Krystyna Wiśniewska, Joanna Kabycz i Artur Niewiarowski (Wydziału Edukacji i Kultury).

Zwycięzcom gratulujemy! Zachęcamy wszystkie przedszkola i szkoły z terenu Powiatu Polickiego do realizacji zwycięskich scenariuszy zajęć z zakresu edukacji ekologicznej i przyrodniczej.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email