Konferencja na rzecz odbudowy Ukrainy przez przedsiębiorstwa

21 lutego 2023

Zaproszenie do udziału: Odbudowa Ukrainy przez firmy z Polski w zakresie infrastruktury energetycznej. Wraz z informacjami gdzie i kiedy odbywa się konferencja

Gryficki Klaster Energii wspólnie z Polsko- Ukraińską Izbą Gospodarczą zaprasza do udziału w Konferencji na rzecz odbudowy Ukrainy przez przedsiębiorstwa z Polski i UE.

Konferencja odbędzie się w Gryficach 09.03.2023 r. w siedzibie firmy ZEG Zakład Elektryczny Sp. z o.o. znanej w Polsce z usług w obszarze prac energetycznych. Początek o godzinie 10:30.

Gryficka konferencja to miejsce spotkań polskich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani pomocą w odbudowie Ukrainy.

Celem spotkania jest budowa potencjału firm z uwzględnieniem branży energetycznej i nowoczesnych technologii OZE na potrzeby współpracy z Ukrainą. W czasie konferencji w Gryficach odbędzie się prezentacja założeń 15. edycji Baltic Business Forum w Świnoujściu.

  • Na temat doświadczeń z współpracy Portu Kołobrzeg z Ukrainą wypowie się prezes Zarządu Port Morskiego w Kołobrzegu Artur Lijewski.
  • O tym jak się przygotować do tych działań będzie mówił prezes Polsko - Ukraińskiej Izby Gospodarczej Jacek Piechota.
  • Agnieszka Spirydowicz z ZKlastra w Zgorzelcu przedstawi możliwości podzielenia się polskim doświadczeniem w budowaniu energetyki rozproszonej jako elementu bezpieczeństwa Państwa.
  • Tomasz Aniuksztys omówi źródła finansowania działań eksportowych. Prezes Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej Aleksander Bolko omówi zasady tworzenia umów międzynarodowych w prowadzeniu działalności gospodarczej.
  • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przedstawi możliwości wsparcia dla firm w zakresie rozwoju. Lena Lighting S.A. będzie prezentować systemy oświetlenia miast jakie mogą być dostarczone przez polskie firmy do odbudowywanych miast.

Program konferencji:

9:30 - Rejestracja;

10:30 - Powitanie gości;

10:45 - 13:00 - Wystąpienia ekspertów;

13:15 - 14:00 - Prezentacja firm (maksymalny czas wystąpienia 5 minut);

14:00 - 14:30 - Podsumowanie dyskusji.

Organizatorem konferencji są:
Gryficki Klaster Energii, Zklaster i Polsko - Ukraińska Izba Gospodarcza w Warszawie. Partnerami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, ZEG Gryfice Sp. z o.o., Lena Lighting SA w Środzie Wielkopolskiej, Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie, Kołobrzeska Izba Gospodarcza, Polska Izba Rozwoju Elektromobilności w Zielonej Górze, Klaster Metalika, Lubuski Klaster Metalurgiczny, Klub biznesu Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego oraz Krajowa Izba Klastrów Energii. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Rezerwacja miejsc na udział w Konferencji.
Współpraca w zakresie promocji firm.
Łukasz Szeląg
tel. 601 167 083
Email: Lukasz.Szelag@gkenergii.pl

Źródło: Gryficki Klaster Energii
Grafika: Gryficki Klaster Energii

Drukuj Drukuj Email Email