Komunikat w związku z prowadzonym strajkiem nauczycieli

8 kwietnia 2019

W związku z rozpoczętym strajkiem nauczycieli informujemy, że szkoły i placówki, dla których organem prowadzącym jest Powiat Policki pracują w następujący sposób:

  • Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach – nauczyciele przystąpili do strajku. W zajęciach opiekuńczych prowadzonych w świetlicy bierze udział kilkoro uczniów ze Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 9, których rodzice nie mieli możliwości zapewnienia im opieki. Ponadto w internacie znajduje się 20 wychowanków.
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach – nauczyciele przystąpili do strajku. W zajęciach opiekuńczych prowadzonych przez wychowawców internatu bierze udział kilkoro dzieci.
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie - nauczyciele przystąpili do strajku. W zajęciach opiekuńczych prowadzonych przez 1 nauczyciela bierze udział 1 uczeń.
  • Młodzieżowy Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Trzebieży – z uwagi na specyfikę szkoły nie jest prowadzony strajk.
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Policach – nauczyciele przystąpili do strajku w dniu 8 kwietnia br., 1 pracownik nie przystąpił do strajku.

Dzięki dobrej współpracy dyrektorów szkół i placówek Powiatu Polickiego, egzaminy zaplanowane na 10, 11 i 12 kwietnia br. przeprowadzone zostaną zgodnie z ustalonym planem.


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email