Komunikat Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Policach – 19.09.2020

19 września 2020

Police, 19.09.2020 r.

Komunikat Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Policach

Informujemy, że w piątek 18 września 2020 r. u jednej z uczennic Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach potwierdzono obecność koronawirusa (COVID-19).

W związku z tym, zostały podjęte natychmiastowe kroki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczniów, nauczycieli i pracowników polickiej placówki. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Policach jest w trakcie przeprowadzenia wywiadu epidemiologicznego. Wiemy już, że wyznaczone osoby będą poddane 10-dniowej – do 28 września 2020 r. - kwarantannie.

Wszystkie obiekty polickiej szkoły zostały zdezynfekowane i są gotowe do ponownego przyjęcia uczniów od niedzieli 20 września br.

Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach we współpracy z Zarządem Powiatu w Policach (organem prowadzącym szkołę) podjął decyzję o zmianie sposobu nauczania, na system hybrydowy. O szczegółach nauczania rodzice zostaną powiadomieni za pośrednictwem dziennika Librus.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie działania podejmowane przez Dyrekcję Szkoły, Zarząd Powiatu w Policach i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach mają na celu dobro uczniów i pracowników szkoły oraz sprawne i zgodne z prawem prowadzenie zajęć lekcyjnych.

Drukuj Drukuj Email Email