Kolejne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Polickiego

30 maja 2017

23 maja w Starostwie Powiatowym w Policach odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Polickiego.

Podczas posiedzenia Starosta Policki Andrzej Bednarek wraz z Naczelnikiem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Andrzejem Podleckim wręczyli wzorcowy wzór medalu „Postawa godna naśladowania”. Medal i podziękowanie otrzymał mł. insp. Mariusz Bajor Komendant Powiatowy Policji w Policach, w związku z zaangażowaniem w tworzenie nagrody przyznawanej przez Starostę Polickiego.

Natomiast Marian Siwiela Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Policach otrzymał podziękowania i gratulacje z okazji wyboru na członka Prezydium Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP.

Członkowie Komisji wysłuchali oceny stanu bezpieczeństwa w Powiecie Polickim, tj. przygotowanie służb, inspekcji i straży do sezonu letniego. Wysłuchano także informacji o przeprowadzanej prewencji edukacyjnej w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Policki. Komisja zajęła się także sprawami bieżącymi.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email