IX posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

17 czerwca 2019

14 czerwca w siedzibie PDH Polska S.A. odbyło się IX posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy. 

Po otwarciu obrad przez Przewodniczącą Powiatowej Rady Rynku Pracy Beatę Chmielewską, stwierdzeniu quorum i przyjęciu porządku obrad, członkowie Rady przyjęli protokół z VIII posiedzenia Powiatowej Rady Rynku Pracy w Policach z 15 marca br.

Podczas IX posiedzenia Rady, Starosta Policki Andrzej Bednarek oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Jan Sławczyński wręczyli nowemu członkowi Rady (Ireneusz Piontkowski) list gratulacyjny. 

IX posiedzenie było okazją do zapoznania się z informacją na temat inwestycji spółki PDH Polska S.A. Informację przedstawił Wiceprezes Zarządu Spółki PDH Polska S.A. dr Marek Czyż.

Po wysłuchaniu obszernych informacji na temat projektu "Polimery Police" debatowano nad sytuacją na lokalnym rynku pracy oraz zapoznano się z informacją o zmianach w podziale środków budżetu Funduszu Pracy. Była także informacja na temat realizacji projektów systemów.

Powiatowa Rada Rynku Pracy w Policach jest organem opiniodawczo-doradczym Starosty Polickiego w sprawach polityki rynku pracy. Wcześniej działała pod nazwą Powiatowa Rada Zatrudnienia w Policach.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email