IV Mistrzostwa Polic w Pływaniu

24 kwietnia 2017

22 kwietnia odbyły się IV Mistrzostwa Polic w Pływaniu. Impreza zorganizowana została w ramach Dnia Otwartego Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.

Tego dnia pływalnia wypełniła się najlepszymi pływakami, którzy rywalizowali w 11 kategoriach, począwszy od dzieci 4-5 lat, a skończywszy na dorosłych 56 lat i więcej.

Oficjalnego otwarcia Mistrzostw Polic w Pływaniu dokonała dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agata Jarymowicz.

Gościem specjalnym zawodów był Mateusz Sawrymowicz złoty medalista Mistrzostw Świata, reprezentant Polski w pływaniu. Tego dnia Mateusz Sawrymowicz obchodził urodziny. Nie zabrakło życzeń, tortu i "Sto lat".

Nagrody najlepszym pływakom wręczali między innymi Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach, Cezary Arciszewski Przewodniczący Rady Powiatu w Policach i WItold Król Przewodniczący Rady Miejskiej w Policach.

Organizatorem zawodów byli: IUKP „Wodnik” Police, Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, Powiat Policki i Gmina Police.

Fotogaleria

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Konrad Nowak


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email