I Mityng Lekkoatletyczny dla Osób Niepełnosprawnych w Policach

23 września 2019

Sportowe emocje już od rana towarzyszyły uczestnikom  I Polickiego Mityngu Lekkoatletycznego dla Osób Niepełnosprawnych, jaki miał miejsce  w minioną niedzielę na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach. Podzieleni na grupy, wykazując się duchem walki i chęcią rywalizacji,  brali udział w konkurencjach takich jak:  bieg lub jazda na czas na określoną odległość, rzut piłeczką palantową, tory przeszkód, skok w dal oraz pchnięcie kulą (piłką).

Organizatorami wydarzenia byli: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej w Policach, Policka Akademia Sportu, KSI „Start” Szczecin, Fundacja Aktywnej Rehabilitacji.

Uroczystego otwarcia Mityngu, życząc tym samym  jego uczestnikom doskonałych wyników,  dokonał Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.

W trakcie zmagań, sportowcy byli gorąco wspierani przez polickich paraolimpijczyków Jolantę i Piotra Majkę.

Realizacja wydarzenia możliwa była dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji. Nie zabrakło wsparcia od lokalnych przedsiębiorstw, a także  Powiatu Polickiego i Gminy Police.

Gratulacje w postaci dyplomów i zdobyte trofea wręczały m.in. Joanna Napiwodzka Wicestarosta Policki oraz Jolanta Toboła Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Policach.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

 


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

 

Drukuj Drukuj Email Email