Historyczny awans zawodników UKS SMS Police do Finału Mistrzostw Polski Minisiatkówki w kategorii „Dwójki Chłopców” Kinder Joy of Moving

9 maja 2022

Zawodnicy UKS SMS Police z trenerem Arturem Kulikowskim na wspólnym zdjęciu

Zawodnicy UKS SMS Police uzyskali historyczny awans do Finału Mistrzostw Polski Minisiatkówki w kategorii "Dwójki Chłopców" Kinder Joy of Moving.

Policzanie zagrają w finale jako jedyna reprezentacja Województwa Zachodniopomorskiego. Jednocześnie zawodnicy UKS SMS Police wraz z trenerem Arturem Kulikowskim zostali Mistrzami i Wicemistrzami Województwa Zachodniopomorskiego Minisiatkówki w kategorii "Dwójki Chłopców" Kinder Joy of Moving.

Finał Województwa Zachodniopomorskiego odbył się w minioną niedzielę w Szczecinku. W turnieju wzięło udział 16 najlepszych zespołów z całego województwa zachodniopomorskiego, w tym dwie drużyny UKS SMS Police. Awans do Finału Mistrzostw Polski miały prawo uzyskać dwa najlepsze zespoły z każdego finału województwa. Po rozegraniu wszystkich spotkań 1 i 2 miejsce zajęły zespoły UKS SMS Police, które pokonały między innymi zespoły z Darłowa, Połczyna-Zdroju, Szczecinka, Kołobrzegu i Pyrzyc.

MVP Finału Województwa Zachodniopomorskiego został zawodnik UKS SMS Police Marcel Kruk.

Jest to znakomity sukces polickich drużyn, biorąc pod uwagę rozpoczęcie treningów w tym roku szkolnym i pierwszy sezon w historii klubu na tym etapie rozgrywek.

Klasyfikacja końcowa:

  1. UKS SMS Police II - AWANS
  2. UKS SMS Police I - AWANS
  3. Stocznia Darłowo
  4. 16 pozostałe drużyny z województwa zachodniopomorskiego

    Składy zespołów:

UKS SMS Police I - Błażej Bładyko, Błażej Bartczak, Gabriel Sieniakowski
UKS SMS Police II - Marcel Kruk, Dominik Rapa, Filip Olszewski
Trener Artur Kulikowski

Finał Mistrzostw Polski Minisiatkówki w kategorii "Dwójki Chłopców" Kinder Joy of Moving odbędzie się na początku lipca w Gliwicach.

Tekst i Foto: UKS SMS Police


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email