Gala Laureatów 2023 r.

2 czerwca 2023

Członek Zarządu Powiatu w Policach p. Beata Chmielewska składa gratulacje laureatom

W dniu 1 czerwca 2023 r. odbyła się Gala Laureatów, na której wręczono nagrodę Starosty Polickiego Andrzeja Bednarka. Wydarzenie zostało zorganizowane na hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, gdzie uczniowie zostali uhonorowani za osiągnięcia w kategoriach takich jak: społecznik, sztuka, nauka, sport oraz inne osiągnięcia.

Uroczystość rozpoczęto występem artystycznym jednego z uczniów Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, całość uświetnił pokaz musztry klas mundurowych.

Przybyłych gości przywitał gospodarz tegorocznego wydarzenia - Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska. Nagrody Starosty Polickiego wręczali uczniom m.in. Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Burmistrz Polic Władysław Diakun, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu w Policach Danuta Chylewska-Kęsy, Przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Andrzej Rogowski, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Policach Ewa Ignaczak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Policach Jolanta Pisarska i Janusz Szwyd, Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Policach Witold Stefański, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Policach Agnieszka Bąk, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach Piotr Maciejczyk i Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Policach Adam Śnigurowicz.

Nagroda Starosty Polickiego skierowana była do dzieci i młodzieży uczącej się w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Policki oraz dzieci i młodzieży zamieszkałej na terenie Powiatu Polickiego, uczących się w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest inny organ niż Powiat Policki.

Na zakończenie serdeczne gratulacje oraz życzenia bezpiecznych i udanych wakacji złożył Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski. Dodatkową atrakcją dla dzieci i młodzieży były słodkie upominki przygotowane przez Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Policach.

Podczas czwartkowej gali wyróżniono 180 uczniów.

Fotogaleria

Tekst: Paulina Wiercioch/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Foto: Paulina Wiercioch/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Drukuj Drukuj Email Email