Finał Województwa Zachodniopomorskiego Juniorek w piłce siatkowej

30 stycznia 2018

Zapraszamy na Finał Województwa Zachodniopomorskiego Juniorek w piłce siatkowej, który odbędzie się 3 i 4 lutego w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.

W klubowych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Juniorek wystąpią cztery drużyny: SMS Police, PSPS Chemik I Police, PSPS Chemik II Police i UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin. Rozpoczęcie gier zaplanowano na sobotę 3 lutego na godzinę 10:30. Zakończenie turnieju odbędzie się w niedzielę 4 lutego około godziny 13:45.

Zwycięzca weekendowych zawodów oprócz awansu do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorek otrzyma tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego. Awans do kolejnego etapu rozgrywek uzyska także druga i trzecia drużyna. 

Organizatorem Finału Województwa Zachodniopomorskiego Juniorek w piłce siatkowej są Szkoła Mistrzostwa Sportowego Police, Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach i Powiat Policki, którzy są jednocześnie fundatorem nagród dla zwycięskiej drużyny i nagród indywidualnych. Fundatorem pucharów i statuetek jest Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej.

Szczegółowy program gier znajduje się na plakacie.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Konrad Nowak


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email