Filmowe Lato z Pomorzem Zachodnim w Policach

8 sierpnia 2023

Na grafice widoczne jest pomorze zachodnie z wyszczególnionymi miejscowościami

Komedię „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”, trzecią część wielkiego hitu francuskiego kina, zobaczyć będzie można już w piątek 11 sierpnia w Policach. Przed bezpłatnym seansem będą gry, zabawy i masa innych atrakcji dla całych rodzin. 

Tym razem na Polanie za Szkołą Podstawową nr 8 przy ul. Piaskowej 99 w Policach swój wielki ekran i wygodne leżaki rozstawi kino plenerowe Filmowego Lata z Pomorzem Zachodnim. O godz. 21:00 zaprosi mieszkańców na doskonałą francuską komedię, kontynuację słynnej już produkcji „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Państwo Verneuil tym razem świętują 40-lecie małżeństwa. A na huczną imprezę niespodziankę z tej okazji, zorganizowaną przez ich córki, z różnych zakątków świata zjeżdżają się rodzice zięciów. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią!

Filmowe Lato z Pomorzem Zachodnim to wędrowny cykl kina plenerowego z pokazami interesujących produkcji ostatnich lat. Organizatorem jest Urząd Marszałkowski i Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Kino odwiedziło już 9 miejscowości, a przez całe lato dotrze do 23 w całym województwie. 

Podobnie, jak na wszystkich przystankach także w Policach przed seansem, od godz. 19, w niebieskim namiocie na całe rodziny czekać będzie specjalna Strefa Pomorza Zachodniego z kołem fortuny, konkursami, grami, zabawami, gigantycznymi puzzlami (wszystkie atrakcje bezpłatne) oraz prezentacją atutów gospodarczych i turystycznych województwa. W strefie można zaopatrzyć się w informatory, przewodniki i foldery, mapki atrakcji i szlaków turystycznych.

Wydarzenie finansowane jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedmiot umowy jest elementem projektu pozakonkursowego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa I Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym, nawa projektu: „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje – etap II”.

Wszystkie pokazy są bezpłatne. Warto być na miejscu punktualnie - na stu pierwszych widzów czekają wygodne leżaki i niespodzianki.

Najbliższe wydarzenia, kinowy rozkład jazdy, repertuar i więcej informacji - m.in. na  zamek.szczecin.pl, Facebooku (Pomorza Zachodnie News i Zamek Książąt Pomorskich).

FILMOWE LATO Z POMORZEM ZACHODNIM

Police

11 sierpnia 2023, godz. 21:00

Polana za SP 8 (ul. Piaskowa 99)

Film A ONI DALEJ GRZESZĄ, DOBRY BOŻE!

Wstęp wolny

A ONI DALEJ GRZESZĄ DOBRY BOŻE (Francja 2022, komedia, 98’, polski lektor)

Reżyser: Philippe de Chauveron

Obsada: Christian Clavier, Chantal Laub, Ary Abittan

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” i za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią... Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Drukuj Drukuj Email Email