Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych 6 i 7 listopada

2 listopada 2018

6-7 listopada 2018 r., w hali Netto Arena w Szczecinie, odbędą się wojewódzkie obchody Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych „Odkryj swój talent”. Będą konferencje i branżowe targi edukacyjne pod nazwą "Skuteczne partnerstwo w kształceniu zawodowym".

W ramach ETUZ, które organizuje Kuratorium Oświaty w Szczecinie, zorganizowane zostaną targi kształcenia, podczas których swoją ofertę edukacyjną przedstawią szkoły branżowe, techniczne i policealne w kooperacji z firmami i przedsiębiorstwami z terenu naszego województwa.

Dodatkowym elementem targów będzie możliwość rozmowy z doradcą zawodowym i poznanie możliwości mechanizmów wsparcia, w tym także finansowych, Unii Europejskiej na rzecz edukacji i mobilności zawodowych. W tym celu zapraszamy na stoisko Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji i Regionalnego Punktu Informacyjnego Erasmus+.

Partnerem wydarzenia jest Powiat Policki, który we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Policach i Zespołem Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach przygotowuje stoiska. Ponadto, podczas imprezy odbędzie się uroczyste podpisanie umowy pomiędzy Powiatem Polickim, a Grupą Azoty Police dotyczącej powstania Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Policach - środa 7 listopada godz. 10:00.

W załączeniu znajduje się aktualny program wydarzenia - PROGRAM

Tekst: Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Kuratorium Oświaty w Szczecinie


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email